najlepsze wino białe, czerwone, różowe - wyjątkowe wina

Szóstka Taringa

Oto następca Pasico - ulubionego wina Klubowiczów. Od tego samego producenta (Bodega Juan Gil) i w równie atrakcyjnej cenie proponujemy zestaw 6 butelek wina ze szczepu monastrell.

143 zł 

119 zł

Szóstka Monsenhor

Sześć win Monsenhor to powiew świeżości prosto z Portugalii. Uroczy styl młodzieńczego, radosnego orzeźwienia. Jasny, zielonkawy kolor. Aromaty grejpfrutowe, nieco mineralne. Żywe, miło szczypiące na języku z niskim poziomem alkoholu. Zaakcentowana kwasowość balansuje odrobinę cukru resztkowego. Idealne dla miłośników lekkich, białych win.

149 zł 

139 zł

6 win na lato

Wina białe i różowe idealnie odświeżą w upalne, słoneczne dni lata. Trzy białe wina to aromatyczne urugwajskie sauvignon blanc, łagodny, kwiatowy moscatel z Hiszpanii oraz owocowe pinot grigio z Włoch. Różowe - francuski kupaż z Doliny Loary, hiszpański bobal z Utiel-Requeny i południowoafrykański pinotage. Delikatne, młode, owocowe najlepiej smakują dobrze schłodzone.

179 zł 

165 zł

6 win dla ochłody

Zestaw sześciu orzeźwiających win urzekających aromatem dojrzałych owoców. Świeże, rześkie - stworzone do picia w upalne dni i wieczory. Doskonałe do ryb i owoców morza. Koniecznie schłodzić przed podaniem.

234 zł 

195 zł

Juan Gil Silver + Juramento za 1/2 ceny + dostawa gratis

Pakiet dwóch zestawów z Bodegas Juan Gil w specjalnej urodzinowej cenie z darmową dostawą w komplecie. Juan Gil Silver to 6 win z Hiszpanii, każde z innej apelacji, wszystkie z rdzennych, charakterystycznych dla danego regionu szczepów. Szóstka Juramento to dobre codzienne i solidne wino: męskie, energiczne i konkretne.

394 zł 

321 zł

Bag-in-Box dla każdego

Wina z zestawu "Bag-in-box dla każdego" są dowodem na to, że liczy się ciekawe wnętrze, a wielkość ma znaczenie. To, aż 6 litrów wina i doskonała relacja jakości do ceny. Najważniejsza jest jednak zawartość. Fuenteseca, to propozycja dwóch win bag in box - białego i czerwonego z niewielkiej Bodegi Sierra Norte w apelacji Utiel-Requena w Hiszpanii. Wina jakościowe, produkowane zgodnie z regułami obowiązującymi w apelacji.

109 zł

Szóstka Pasico

Imieniny? Standing-party dla znajomych? Kolacja dla najbliższych przyjaciół? Jak okazja to okazja! Zestaw sześciu identycznych butelek wina w wyjątkowo dobrej cenie umili każde spotkanie.

135 zł

Szóstka Juramento

Dobre codzienne wino, pasujące do wielu dań i okazji. Sprawdzi się podczas kolacji ze znajomymi, ale równie dobrze można je popijać samemu, na sofie przed kominkiem.

145 zł

6 win z Włoch

Zestaw 6 czerwonych bestsellerów z Włoch. Wina wyraziste, owocowe doskonale odzwierciedlają charakterystykę szczepu i regionu. W zestawie 3 wina z Apulii ze szczepów negroamaro i primitivo, oraz nero d'avola z Sycylii, barbera z Piemnotu i toskańskie chianti. Idealne do dań kuchni włoskiej. Całość zestawu to świetne towarzystwo podczas odpoczynku i chwili relaksu po długim, wyczerpującym dniu.

179 zł

6 win z Urugwaju

Sześć wyrazistych młodych win z dalekiego Urugwaju od bardzo cenionego producenta Establecimiento Juanico. Dwa świeże i rześkie wina białe ze szczepów sauvignon blanc i chardonnay. Trzy czerwone wina jednoszczepowe: merlot -tradycyjny, aksamitny i owocowy, tannat - ikona urugwajskiego winiarstwo oraz mało znany - marselan. Całość dopełnia bardzo udany kupaż shiraz z tannat. Wina dobrej jakości w przekrojowy sposób ukazują tajniki urugwajskiego świata win.

216 zł

Dla klubowiczów:

  • Wyselekcjonowane wina
  • Szybka i bezpieczna dostawa
  • Bezpłatne członkostwo
  • Brak zobowiązań
najlepsze wino białe, czerwone, różowe - wyjątkowe wina