najlepsze wino białe, czerwone, różowe - wyjątkowe wina

Szóstka Taringa

Oto następca Pasico - ulubionego wina Klubowiczów. Od tego samego producenta (Bodega Juan Gil) i w równie atrakcyjnej cenie proponujemy zestaw 6 butelek wina ze szczepu monastrell.

143 zł 

119 zł

6 win dla ochłody

Zestaw sześciu orzeźwiających win urzekających aromatem dojrzałych owoców. Świeże, rześkie - stworzone do picia w upalne dni i wieczory. Doskonałe do ryb i owoców morza. Koniecznie schłodzić przed podaniem. Gratis do zestawu - specjalna torba termoizolacyjna.

234 zł 

195 zł

Trójka na prezent

Zestaw pełen przyjemności. Trzy wina idealne na prezent. Każde zachwyca świeżością i subtelnym smakiem. Musujące wino z Hiszpanii doskonale uświetni każdy dzień. Portugalskie vinho verde zapewni orzeźwienie i relaks, a słodki Honey Badger z RPA sprawdzi się do deseru.

89 zł

Trójka na weekend

Trzy wina włoskie z klasycznych, dla Półwyspu Apenińskiego, odmian. Idealne na długi majowy weekend i nie tylko. Wina czerwone - łagodne z dużą dawką dojrzałych owoców. Białe - urzeka świeżością, elegancją i delikatną kwasowością. W zestawie dodatkowo również produkty spożywcze: doskonałej jakości oliwa z oliwek, czerwone pesto oraz krem balsamiczny. Wszystkie produkty świetnie sprawdzą się jako dodatek do potraw na wiosenny piknik, barbecue w ogrodzie czy kolację z przyjaciółmi.

99 zł

Bag-in-Box dla każdego

Wina z zestawu "Bag-in-box dla każdego" są dowodem na to, że liczy się ciekawe wnętrze, a wielkość ma znaczenie. To, aż 6 litrów wina i doskonała relacja jakości do ceny. Najważniejsza jest jednak zawartość. Fuenteseca, to propozycja dwóch win bag in box - białego i czerwonego z niewielkiej Bodegi Sierra Norte w apelacji Utiel-Requena w Hiszpanii. Wina jakościowe, produkowane zgodnie z regułami obowiązującymi w apelacji.

109 zł

Szóstka Light blue

Light Blue - wspaniałe, lekko musujące, orzeźwiające białe wino z Portugalii. Idealne na ciepłe dni.

119 zł

Szóstka Pasico

Imieniny? Standing-party dla znajomych? Kolacja dla najbliższych przyjaciół? Jak okazja to okazja! Zestaw sześciu identycznych butelek wina w wyjątkowo dobrej cenie umili każde spotkanie.

135 zł

Szóstka Pasico Blanco

Lekkie, świeże, aromatyczne. Takie powinno być dobre białe wino. Pasico spełnia każde z tych wymagań. Na długie, ciepłe wieczory będzie w sam raz.

135 zł

Trójka 0%

Pierwszy raz w klubie propozycja win bezalkoholowych. Wina dzięki specjalnemu procesowi dealkoholizacji są w pełni pozbawione alkoholu. W związku z tym można je spożywać w każdej sytuacji. Wina przechodzą najpierw pełen proces winifikacji będąc w pełni jakościowymi winami. Dopiero w końcowym etapie wino traci alkohol zachowując wszelkie inne składniki wina.

138 zł

Szóstka Monsenhor

Sześć win Monsenhor to powiew świeżości prosto z Portugalii. Uroczy styl młodzieńczego, radosnego orzeźwienia. Jasny, zielonkawy kolor. Aromaty grejpfrutowe, nieco mineralne. Żywe, miło szczypiące na języku z niskim poziomem alkoholu. Zaakcentowana kwasowość balansuje odrobinę cukru resztkowego. Idealne dla miłośników lekkich, białych win.

149 zł

6 win z Francji

Zestaw francuskich win z sześciu regionów winiarskich Francji. Zróżnicowane w stylu, charakterze oraz kolorze. Pięć win wytrawnych, jedno aromatyczne, słodkie moelleux z Gaskoni. Całość tworzy bardzo udane połączenie ukazując kilka ciekawych regionów winiarskich Francji. Świetne towarzystwo do potraw francuskiej kuchni.

189 zł

6 win z Czarnego Lądu

Zestaw 6 win z Republiki Południowej Afryki reprezentowany przez 3 wina białe oraz 3 wina czerwone. Wina białe jednoszczepowe z odmiany chardonnay i chenin blanc oraz kupaż chenin blanc z viognier. Wina czerwone, to 3 kupaże cabernet sauvignon shiraz, cabernet sauvignon merlot oraz kupaż bordoski z domieszką shiraz. Wina świeże, z dużą dawką aromatów owocowych wspartych nutami charakterystycznymi dla danego szczepu. Całość tworzy bardzo interesującą i zróżnicowaną gamę wysokiej jakości win z zachodniego przylądka RPA.

189 zł

Dla klubowiczów:

  • Wyselekcjonowane wina
  • Szybka i bezpieczna dostawa
  • Bezpłatne członkostwo
  • Brak zobowiązań
najlepsze wino białe, czerwone, różowe - wyjątkowe wina