najlepsze wino białe, czerwone, różowe - wyjątkowe wina

Szóstka Juramento

Dobre codzienne wino, pasujące do wielu dań i okazji. Sprawdzi się podczas kolacji ze znajomymi, ale równie dobrze można je popijać samemu, na sofie przed kominkiem.

145 zł 

119 zł

6 win na wiosnę

Zestaw wiosenny składający się ze świeżego, orzeźwiającego białego wina z francuskiej Gaskonii, nietypowego, bardzo interesującego sauvignon blanc z Bordeaux, owocowego różowego wina z hiszpańskiej Kastylii i Leon oraz 3 win czerwonych. Dwa wina z Hiszpanii. Przedstawiciel najlepszego producenta 2013 roku Bodega Protos wino Protos Roble z Ribera del Duero ze szcepu tempranillo oraz równie ciekawe czerwone wino ze szczepu mencia z apelacji Bierzo. Dopełnieniem zestawu jest argentyńskie, owocowe cabernet sauvignon z delikatną nutą dębowej beczki.

215 zł 

199 zł

6 win na imprezę

Święta Wielkanocne to czas spotkań w gronie rodzinnym. Idąc z wizytą warto wziąć ze sobą wina z proponowanego zestawu - jego różnorodność sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników bąbelków - dwa wina z gorącej Katalonii. Spragnieni białego orzeźwienia znajdą tu wina z Portugalii i Francji. Wspomnieniem ciepłych krajów będą zaś dwa czerwone wina z RPA i Hiszpanii. Wszystkie wina zachwycają przyjemnym, świeżym i owocowym bukietem z odrobiną mineralności. Wina dobrze zbalansowane o orzeźwiającej kwasowości. Sprawdzą się idealnie jako towarzystwo do urozmaiconego, świątecznego menu. Białe wina będą świetnie współgrały z sałatkami i delikatnymi wędlinami, czerwone z RPA stworzy doskonałą parę z mięsnymi potrawami, zaś wina musujące uświetnią spotkanie.

179 zł

6 win wzdłuż 34°S

Ameryka Południowa w pigułce. Charakterystyczne, najpełniej oddające specyfikę regionów szczepy czerwone: Carmenere, Malbec i Tannat uzupełnione znakomitymi białymi: Chardonnay i Sauvignon Blanc. Wina intensywne w aromacie i pełne w smaku. Spore zróżnicowanie pozwala każdemu odnaleźć swój ulubiony typ, a także dobrać je do różnorodnych okazji i dań.

199 zł

6 win do pary

Trzy biało - czerwone pary win z trzech różnych krajów. Każda stworzona przez innego producenta. Calvet, to znany na całym świecie producent wina z Francji. Flauta de Bartolo - propozycja z hiszpańskiej Jumilli od Juana Gila. Wina Boschendal Pavillion, pochodzą od jednego z najstarszych producentów w RPA Wszystkie wina łączy świeżość, młodość i owocowy charakter. Doskonałe do codziennej konsumpcji. Kompozycja zestawu, umożliwia poznanie różnorodnego charakteru win stworzonych przez wyróżniających się producentów.

169 zł

6 win z Avanti

Zestaw 6 win z "Avanti" to wyjątkowa, wiosenna i kobieca kompozycja smaków. Ten specjalny zestaw został stworzony we współpracy z miesięcznikiem "Avanti" - największym w Polsce magazynem shoppingowo-lifestylowym. Zmysłową kolekcję kobiecych win tworzą: półwytrawna cava z gorącej Katlonii, odświeżające Vinho Verde, aromatyczny, półwytrawny riesling z Doliny Mozeli oraz delikatny, intensywnie różowy monasterell od Juana Gila . Zestaw doskonale uzupełniają czerwone, urzekająco owocowe wina z francuskiej Langwedocji i hiszpańskiej Jumilii.

169 zł

Dla klubowiczów:

  • Wyselekcjonowane wina
  • Szybka i bezpieczna dostawa
  • Bezpłatne członkostwo
  • Brak zobowiązań
najlepsze wino białe, czerwone, różowe - wyjątkowe wina